o mnie


Fotografia jest dla mnie jak dawanie wymarzonych prezentów. Naciskając spust migawki, tworzę opowieść o Waszym niezwykłym dniu. Chwytam najpiękniejsze chwilie, abyście patrząc na moje zdjęcia, czuli się jak w dniu ślubu. Każda para jest dla mnie wyjątkowa, dlatego zawsze dostosowuje typ sesji do Waszych oczekiwań. Jednak możecie być pewni, że uchwycę najpiękniejsze i najbardziej wzruszające momenty. Szukam różnych perspektyw, jestem zawsze tam, gdzie dzieją się najważniejsze chwile. Jednocześnie doceniam wagę wydarzeń – w szczególności odbywających się w kościele, które wymagają największej delikatności i wyczucia. Jestem dyskretny – wiem, jak fotografować w kościele, ponieważ skończyłem kurs liturgiczny fotografowania i filmowania w czasie uroczystości religijnych.
W tym dniu jesteście centrum wszystkich wydarzeń. Skupiacie uwagę wszystkich obecnych, w tym moją i mojego obiektywu. Zawsze mam głowę pełną pomysłów i torby pełne sprzętu. Zestaw lamp doświetli każdą salę, a wysokiej klasy obiektywy uchwycą każdą ważną chwilę.

Gwarantuje, że wszystkie najpiękniejsze momenty znajdą się na Waszych fotografiach!

Obejrzyjcie mojego bloga oraz galerię polecanego przeze mnie DJ-a wodzireja - dla którego pracuję jako dokumentalista. Wszystkie jego fotografie na stronie www.bigem.pl są mojego autorstwa.

Jeśli moje fotografie przypadną Wam do gustu - skontaktujcie się ze mną. Z wielką chęcią, opowiem Waszą historię!Copyright © fotograf.bigem.pl 2016-2019